en
2020-01-06 13:42:57

Ulvedharr euro tour 2020

Dvacky v kalendáři, sníh na pláních, po Gottovi ani zmíňka, z Kubery už se nekouří. Některé předsevzetí už vzala za své a národ zase vybírá nějakou tu sračku, kterou vyšle do Eurovize... ale to nemá vliv na Barák u čističky, který pevně stojí na svých pololegálních základech.

Teplo z originálních kamen je připraveno zapálit vaše nitra opravdovým žárem. A to podstatné : již tento pátek 24. ledna tři bandy s metalovými rify ready for you.

Ulvedharr (Itálie) - nekompromisní melodický thrash death metal alá stará Sepultura a jejich exkluzivní show na jejich krátkém Evropském tour v České republice!!

Murder inc. - oldschool thrash metal těchto mladíků z Berouna vás nechá vzpomenout na 80 léta a kapely jako Slayer, Bathory. Thrash till dieeeee!!! Už to začíná být tradice, že kapely které jednou Barakák ochutnají tak ho musí znovu a nedočkavě se vracejí...

Nihil - nestárnoucí kapela ze Slavonic (ano máme tu kapelu!! :) která drtí svůj matematický kolovrátek v čele s největším frontmanem všech dob Mikrošem!!

P.S.

Na druhý den v sobotu 25.01.2020 slaví Saša 50-tiny ve sklepě Institutu a tam můžeme ten pátek probrat.

Tak naviděnou tam i tam.

rAdios & The Barakos

  • 0 comments
    No comments yet
  • write comment
    !!! Human Verification Answer Required!
website no use cookies, no spying, no tracking
to use the website, we check:
country: US · city: North · ip: 44.200.145.223
device: computer · browser: CCBot 2 · platform:
counter: 1 · online:
created and powered by:
RobiYogi.com - Professional Responsive Websites
00:00
00:00
close
 please wait loading data...