en

OZVĚNY JI.HLAVY ve Slavonicích

16. listopadu 2013 ve Slavonicích v Kině Institutu Slavonice

Zdravím a zároveň zvu do kina na: OZVĚNY JI.HLAVY ve Slavonicích

14:00 - Dál nic (ČR 2013, 75 min) Režie Ivo Bystřičan - Beseda s režisérem Ivem Bystřičanem

16:00 - Vládnout, pracovat, vydělávat, modlit se, hroutit se - (ČR 2013, 40 min) Režie Andran Abramjan Zvláštní uznání poroty Česká radost

16:45 - Epizoda ze života sběrače železa - (Bosna a Hercegovina, Francie, Slovinsko, Itálie 2013, 74 min) Režie: Danis Tanović (vítěz Berlinare )

18:30 - Mých posledních 150 000 cigaret (ČR 2013, 52 min) Režie Ivo Bystřičan

19:30 - V.I.P. / Vietnamese Important People (ČR 2013, 26 min) Režie Lukáš Kokeš - Vstupné na všechny filmy 80kč/členové FK 60 kč

Doprovodný program:

od 15:00 výstava dětských kreseb na téma slavonické domy v rámci projektu http://www.slavonice-zlabings.eu

od 21:00 koncert švédské H/C trash metal kapely Dr.Living Dead plus MOTH plus Brutally D. Kavarna Slavonice

http://www.dokument-festival.cz/ozveny

---------------------------------------

Zde o after party na Kawo ve Slavo

DR. LIVING DEAD (swe)

BRUTALLY DECEASED (cze)

MOTH (cze,can,swe)

14.11. Praha, Modrá Vopice (plus V.O.H.)

15.11. Plzeň, Pod Lampou (plus LAHAR)

16.11. Slavonice, Kawarna (plus MARCH OF THE HORDES)

17.11. Ostrava, Barrak (plus NAHUM)

Šedivé podzimní dny okoření uprostřed listopadu miniturné švédské kapely DR. LIVING DEAD, která se od 14. – 17. listopadu postupně představí v Praze, Plzni, Slavonicích a Ostravě. Doprovod jí budou dělat čeští zástupci BRUTALLY DECEASED a vždy jedna lokální kapela. Vstupenky na všechny koncerty budou k dostání pouze na místě za cenu 199,- Kč. Více informací na http://www.obscure.cz.

Old school thrash drtítící Švédové Dr. Living Dead se v poslední době stávají poměrně žádaným vývozním artiklem tamější hudební scény. Aby také ne, tahle kapela rozhodně nenaplňuje zvěsti o chladných seveřanech. Ba naopak, jejich živelné koncerty poháněné old school thrashingem, neustálé vtípky a dobrá nálada, přesně takto lze charakterizovat švédskou čtveřici, jejíž členové tradičně vystupují s tvářemi zahalenými maskami s lebkou.

V roce 2007 vyplodili svou prvotinu v podobě EP Thrash After Death, která je okamžite katapultovala do společenství žánrově spřízněných skupin jako např. Municipal Waste nebo Evile. Tedy kapel, která vzdávají hold starým thrashovým bardům jako jsou D.R.I. nebo S.O.D.. Do této doby mají Dr. Living Dead na kontě čtyři nahrávky, z nichž ta poslední nese název Radioactive Intervention.

Jako stálý support se na všech koncertech objeví nekorunovaní vládci tuzemského old school death metalu BRUTALLY DECEASED. Pardubická čtveřice má na kontě poměrně čerstvé splitko se Švédy Interment, na němž jasně dokazuje, že i v české kotlině lze vyrobit světovou nahrávku.

Na jednotlivých koncertech se dále představí lokální supporty. Konkrétně v Praze V.O.H., v Plzni LAHAR, ve Slavonicích MARCH OF THE HORDES a v Ostravě NAHUM.

  • 0 comments
    No comments yet
  • write comment
    !!! Human Verification Answer Required!
website no use cookies, no spying, no tracking
to use the website, we check:
country: US · city: bot · ip: 44.192.44.30
device: computer · browser: CCBot 2 · platform:
counter: 1 · online:
created and powered by:
RobiYogi.com - Professional Responsive Websites
00:00
00:00
close
 please wait loading data...