en
2018-06-19 11:12:36

Rozhovor se Stanem Grofem a SUFFOCATION OF SOUL , EXORCIZPHOBIA , SKELETONS na Baráku

1. Během konference 75let LSD ve vědě a umění, která byla v Ostravě v květnu a  nám se podařilo pořídit rozhovor s Dr.Stanislavem Grofem, který je v kyselině opravdový odborník a světová kapacita!

tady je česká verze

tady je anglická verze

2. Zdar metalovým hlavám!!!

21.06. ( čtvrtek ) 2018 ve 20:00 odpálíme thrash nukleární večer, kdy budou zombie vylízat ze svých podzemních útrob a pomalu a jistě se doplíží až na barák u čističky - baseballky a T virus s sebou, pokud se nechceš stát chodcem !!!

SUFFOCATION OF SOUL

Po dlouhé době opět přivítáme kapelu až z daleké BRASILIE - SUFFOCATION OF SOUL - Promakanej, exotickej thrash metal sound z Poções, Bahia / Brasil. SOS - ti vryje do těla tolik energie, že z ní budeš ještě čerpat 14 dní a tvůj zaměstnavatel si bude pískat, jak motivační !!

EXORCIZPHOBIA

Druhou kapelou pro večer bude tuzemská grupa ze zvučného a velkého TRUTNOVA -EXORCIZPHOBIA (crossover-thrash) - s parádním vokálem malého, velkého Tomáše, klukům to šlape na výbornou, energeticky a supr vystřihlý riffy na kejtru maj koule, tak si dej raději bacha, ať o svý v moshpitu nepříjdeš... kdo to má pak uklízet !!

SKELETONS

  • 0 comments
    No comments yet
  • write comment
    !!! Human Verification Answer Required!
website no use cookies, no spying, no tracking
to use the website, we check:
country: US · city: North · ip: 44.200.171.156
device: computer · browser: CCBot 2 · platform:
counter: 1 · online:
created and powered by:
RobiYogi.com - Professional Responsive Websites
00:00
00:00
close
 please wait loading data...