en
track 1 | 5
00:00
00:00
kackala
slideshow

the Czech-American all-women's a cappella group

Kačkala vám přináší svá vzteklá slova moudrosti v písních kovbojských holek, v nápěvech o osvobození a několika morbiditách navrch.

Saddlesore Sadie

"Rajdování mám nejradši."

Saddlesore Sadie se vracela po předlouhé cestě z Aljašky a vůbec poprvé po půl roce seskočila z koně. Zvuky, které při tom vydala, daly vzniknout refrénu kačkalí hymny. Pokaždé, když naskočí, rodí se nové melodie.

Pretty Pink Pussy

"Já vládnu Krasorůžovému království kundalinek, kde je to celé měkké a ružovoučké a útulné. Vzmuž se, děvče, a pojd´ dál. Tady jsi doma, bejby."

Backdoor Bobbi

"Nikdy jsem neviděla zámek, který bych nevypáčila. Ukážeš mi ten tvůj?"

Backdoor Bobbi vkročila svým vlastním rytmem, aby završila kvintet. Jelikož míchá lstivost s voláním divočiny, nikdo se už neptá, jak se dostává dovnitř. At´ už dole nebo nahoře, vpředu nebo vzadu, Backdoor Bobbi nepotřebuje pozvání.

BlackBelt Betty

"Dokážu dřevo štípat! Ha!"

Vládne z předměstí Šangaje, kde studovala společně s nechvalně proslulými Ninjy. Do lasa životního stylu kovbojky se chytila po nešizeném bičování. Vyměnila pouzdro na šavle za pouzdro na pistole a své dny tráví v údolích.

Rawcuss Ruby

Rawcuss Ruby si vysloužila své jméno v oněch dávno minulých dobách, kdy žila s kmenem amazonských kanibalů. Proslula svými halasnými pokřiky "Bože, jak já miluju stehenní kost!" Vždycky se střežila konského masa, a proto raději cestuje na koštěti. Propadla volání divočiny a tak melouchaří coby kovbojka, kdykoli se může dostat pryč z Gotham City.[/br]

Luscious Lucille

...

167,168,169,170,171
kackala
website no use cookies, no spying, no tracking
to use the website, we check:
country: US · city: Ashburn · ip: 3.238.112.198
device: computer · browser: CCBot 2 · platform:
counter: 1 · online:
created and powered by:
RobiYogi.com - Professional Responsive Websites
00:00
00:00
close
 please wait loading data...