en

KAČKALA

00:00 | 00:00 track 1 | 5
kackala

KAČKALA

the Czech-American all-women's a cappella group


Kačkala vám přináší svá vzteklá slova moudrosti v písních kovbojských holek, v nápěvech o osvobození a několika morbiditách navrch.


Saddlesore Sadie


"Rajdování mám nejradši."


Saddlesore Sadie se vracela po předlouhé cestě z Aljašky a vůbec poprvé po půl roce seskočila z koně. Zvuky, které při tom vydala, daly vzniknout refrénu kačkalí hymny. Pokaždé, když naskočí, rodí se nové melodie.


Pretty Pink Pussy


"Já vládnu Krasorůžovému království kundalinek, kde je to celé měkké a ružovoučké a útulné. Vzmuž se, děvče, a pojd´ dál. Tady jsi doma, bejby."


Backdoor Bobbi


"Nikdy jsem neviděla zámek, který bych nevypáčila. Ukážeš mi ten tvůj?"


Backdoor Bobbi vkročila svým vlastním rytmem, aby završila kvintet. Jelikož míchá lstivost s voláním divočiny, nikdo se už neptá, jak se dostává dovnitř. At´ už dole nebo nahoře, vpředu nebo vzadu, Backdoor Bobbi nepotřebuje pozvání.


BlackBelt Betty


"Dokážu dřevo štípat! Ha!"


Vládne z předměstí Šangaje, kde studovala společně s nechvalně proslulými Ninjy. Do lasa životního stylu kovbojky se chytila po nešizeném bičování. Vyměnila pouzdro na šavle za pouzdro na pistole a své dny tráví v údolích.


Rawcuss Ruby


Rawcuss Ruby si vysloužila své jméno v oněch dávno minulých dobách, kdy žila s kmenem amazonských kanibalů. Proslula svými halasnými pokřiky "Bože, jak já miluju stehenní kost!" Vždycky se střežila konského masa, a proto raději cestuje na koštěti. Propadla volání divočiny a tak melouchaří coby kovbojka, kdykoli se může dostat pryč z Gotham City.[/br]


Luscious Lucille


...

radio montserrat

website no use cookies, no spying, no tracking
device: computer
country · city: US · Ashburn
browser: CCBot 2 · platform:
counter: 1 · online:
created and powered by:
RobiYogi.com - Professional Responsive Websites
00:00
00:00
close