cz
2020-01-06 13:42:57

Ulvedharr euro tour 2020

Dvacky v kalendáři, sníh na pláních, po Gottovi ani zmíňka, z Kubery už se nekouří. Některé předsevzetí už vzala za své a národ zase vybírá nějakou tu sračku, kterou vyšle do Eurovize... ale to nemá vliv na Barák u čističky, který pevně stojí na svých pololegálních základech.

Teplo z originálních kamen je připraveno zapálit vaše nitra opravdovým žárem. A to podstatné : již tento pátek 24. ledna tři bandy s metalovými rify ready for you.

Ulvedharr (Itálie) - nekompromisní melodický thrash death metal alá stará Sepultura a jejich exkluzivní show na jejich krátkém Evropském tour v České republice!!

Murder inc. - oldschool thrash metal těchto mladíků z Berouna vás nechá vzpomenout na 80 léta a kapely jako Slayer, Bathory. Thrash till dieeeee!!! Už to začíná být tradice, že kapely které jednou Barakák ochutnají tak ho musí znovu a nedočkavě se vracejí...

Nihil - nestárnoucí kapela ze Slavonic (ano máme tu kapelu!! :) která drtí svůj matematický kolovrátek v čele s největším frontmanem všech dob Mikrošem!!

P.S.

Na druhý den v sobotu 25.01.2020 slaví Saša 50-tiny ve sklepě Institutu a tam můžeme ten pátek probrat.

Tak naviděnou tam i tam.

rAdios & The Barakos

  • 0 komentáře
    žádné komentáře
  • napsat komentář
    !!! Požadováno ověření odpověď!
stránka nevyužívá cookies, ne špionáž, ne sledování
abychom mohli používat web, zkontrolujeme:
země: US · město: Ashburn · ip: 3.236.237.61
zařízení: computer · prohlížeč: CCBot 2 · platforma:
pult: 1 · online:
created and powered by:
RobiYogi.com - profesionální responzivní webové stránky
00:00
00:00
zavřít
 čekejte prosím načítání dat...