cz
track 1 | 10
00:00
00:00
terakokotova-armada
slideshow

Jsme punkhistický soubor Terakokotova armáda z Brna a okolí a naše tvorba je silně ovlivněna učením slovutného mistra Therakokotai (zkr. Tri-KO), o němž se můžete více dozvědět zde.

Na začátku prosince jsme po úspěšné kampani na startovači vydali druhé album s názvem Terapyje. Obsahem tohto alba nejsou jen úderné punkové vypalovačky, ale také nosný příběh, který se odehrál před lety v čínské vesnici se stejným názvem.

Je tomu nedávno, kdy se brněnský punkhistický soubor Terakokotova armáda vydal do malebné čínské vísky Terapyje, kde dle neověřených informací přebýval sám slovutný Mistr TRI-KO. Cílem jejich výpravy bylo objevit důkaz o Mistrově přítomnosti na tomto tajemném místě.

Ačkoliv Mistrův odkaz byl i po dávné době stále cítit ve vzduchu, hmatatelný důkaz stále chyběl. Po vyčerpávajícím, několik dní trvajícím, bezvýsledném pátrání už ani nedoufali, že se na ně usměje štěstí. Rozhodli se proto načerpat síly v místní hospůdce. Tam se spřátelili se starým potapečem, který jim posléze zapůjčil k nahlédnutí vzácnou relikvii - pradávnou kroniku vesnice Terapyje, vyrytou do lastury říčního tvrdýše.

Díky tomu se jim do rukou dostal příběh tak epický, že se s ním museli podělit se světem a zároveň ho zaznamenat na moderní médium pro budoucí generace.

Vítejte v Terapyji!

stránka nevyužívá cookies, ne špionáž, ne sledování
abychom mohli používat web, zkontrolujeme:
země: CZ · město: Hluboka nad Vltavou · ip: 45.138.104.49
zařízení: computer · prohlížeč: CCBot 2 · platforma:
pult: 1 · online:
created and powered by:
RobiYogi.com - profesionální responzivní webové stránky
00:00
00:00
zavřít
 čekejte prosím načítání dat...